Javni natječaj za zakup zemljišta u vlasništvu Grada Bjelovara – Galovac

Na temelju Odluke o raspisivanju Javnog natječaja za zakup nekretnina u k.o. Galovac KLASA: 945-01/22-01/51, URBROJ: 2103-01-01-22-4 od 01. 12. 2022. godine, Grad Bjelovar, dana 01. 12. 2022. godine, raspisuje Javni natječaj za zakup zemljišta u vlasništvu Grada Bjelovara.

Predmet natječaja je zakup zemljišta u svrhu poljoprivredne obrade: Javni natječaj raspisuje se za zakup zemljišta i to:

[wptb id=71568]

do 31. 12. 2025.

Predmetno zemljište dat će se u zakup radi iskorištavanja u poljoprivredne svrhe uz uvjet da se na istima ne mogu zasaditi trajni nasadi i to na razdoblje najduže do tri godine od dana sklapanja Ugovora o zakupu ili do privođenja zemljišta drugoj namjeni.

U nastavku preuzmite dokument natječaja iz privitka.

Privitci

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji. Više informacija potražite na stranici:

Pravila privatnosti.