ZAVRŠAVAJU RADOVI NA NOGOSTUPU U HRGOVLJANIMA

Grad Bjelovar redovito ulaže u infrastrukturu na području grada. Jedna od lokacija je i prigradsko naselje Hrgovljani gdje su završeni radovi na asfaltiranju nogostupa u duljini od oko 300 m, vrijedni oko 25 tisuća eura.

Trenutačno se završava uređenje bankina.

Zamjenik gradonačelnika Igor Brajdić, u društvu predsjednice Mjesnog odbora Lidije Špoljarić, obišao je završne radove.

Podijeli objavu!