U SREDIŠNJEM GRADSKOM PARKU OBILJEŽENA JE 30.OBLJETNICA VOJNO-REDARSTVENE OPERACIJE BLJESAK

U sjećanje na sve poginule hrvatske branitelje, vijenac pokraj spomenika njima u čast, položili su članovi njihovih obitelji, prijatelji, suborci, predstavnici Grada Bjelovara, Ministarstva hrvatskih branitelja, Bjelovarsko-bilogorske županije, vojske, policije te udruga proizašlih iz Domovinskog rata.

Neka im je vječna slava i hvala im!

Podijeli objavu!