Polaganjem vijenaca obilježen blagdan Svih svetih i Dušni dan 2014., 31. listopada 2014., Groblje Borik, FOTO: Dubravka Dragičević www.bjelovar.hr

Obilježen blagdan Svih svetih i Dušni dan 2014.

Gradonačelnik Grada Bjelovara Antun Korušec sa zamjenicama Jasnom Višnjević i Lidijom Novosel te predsjednica Gradskog vijeća Vanja Posavac u petak su, 31. listopada 2014. godine, u povodu blagdana Svih svetih i Dušnog dana, zajedno s predstavnicima Bjelovarsko-bilogorske županije, Državne uprave, vojske, policije, članovima udruga proizašlih iz Domovinskoga rata i drugima, odali počast poginulim braniteljima i civilima u Domovinskom ratu te svim umrlima. Vijenci su položeni i upaljene su svijeće na bjelovarskim grobljima Borik i sv. Andrije te spomen obilježjima Barutana, Lug i središnji park, Trg Eugena Kvaternika.

Ljiljana Balažin
FOTO: Dubravka Dragičević

[nggallery id=590]

Podijeli objavu!