Veselo dočekana Nova 2015. godina u Bjelovaru FOTO: Branka Sobodić

Veselo dočekana Nova 2015. godina u Bjelovaru

Tradicionalni doček Nove godine u dvorištu Grada Bjelovara i ove je godine, usprkos velikoj hladnoći, protekao veselo.

Pjevalo se i plesalo uz Hot Stuff Band i kuhano vino. U ponoć je zamjenica gradonačelnika Lidija Novosel uputila sugrađanima srdačne čestitke, uz želju da Nova 2015. svima bude puno bolja.

Veseloj atmosferi pridonio je i odličan vatromet koji, kako to već tradicija nalaže, počinje nekoliko minuta iza ponoći.

Ljiljana Balažin
FOTO: Branka Sobodić

[nggallery id=612]

 

Podijeli objavu!