Gradonačelnik Antun Korušec otvorio boćalište Doma za starije osobe u Bjelovaru
U četvrtak, 1. listopada 2015. godine, u povodu Međunarodnog dana starijih osoba, gradonačelnik Grada Bjelovara Antun Korušec otvorio je novoizgrađeno boćalište Doma za starije osobe Bjelovar. Donacija je to Grada Bjelovara i Poduzeća za ceste d.o.o. Bjelovar.
Uz ravnateljicu Doma Vesnu Trnski i boćare (korisnici Doma), na otvorenje boćališta došli su i zamjenice gradonačelnika Lidija Novosel i Jasna Višnjević, pročelnik Ivica Markovinović te direktorica Poduzeća za ceste Marijana Radičević sa suradnicima.
Nakon otvorenja boćališta svi zajedno pridružili su se svečanom programu u povodu Međunarodnog dana starijih osoba. Nastupili su korisnici Doma pjesmom, recitacijom i igrokazom.
Ljiljana Balažin
FOTO: Dubravka Dragičević
[nggallery id=721]