POČEO ADVENT U BJELOVARU

U dopodnevnim satima krenuo je program manifestacije Advent u Bjelovaru.

Otvoren je Advent na tržnici uz pjesmu, fritule i kuhano vino. Potom su, prije građana, na klizalištu “Ledeno carstvo” ⛸️⛸️ vještine pokazali hokejaši “Panonski kitovi” i Bjelovarske mažoretkinje, uz domaće mlade snage iz banda Funk’o Phobia.

Atmosferu donosimo na fotografijama u galeriji.
Dođite na Advent u Bjelovaru i budite dio bjelovarske čarolije!

 

Podijeli objavu!