DJECA UKRASILA BOŽIĆNO DRVCE – STIGLI I MOTO MRAZOVI

Mališani bjelovarskih dječjih vrtića i nižih razreda osnovnih škola ukrasili su božićno drvce  u središtu grada, pokraj gradske fontane. Oko 200 djece drvce je ukrašavalo ukrasima koje su sami izradili uz malu pomoć svojih odgojiteljica i učiteljica.

Svojim dolaskom i ove su godine događaj uljepšali Moto Mrazovi,  koji su djeci dijelili slatkiše.
U tom tradicionalnom događanju djeci su se pridružili gradonačelnik Dario Hrebak i njegov zamjenik Igor Brajdić.
Veselju i blagdanskom ugođaju pridonio je i snijeg kojemu su se, naravno, najviše razveselili najmlađi.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Podijeli objavu!