TURNIR BJELOVARSKI BOŽIĆ U REKORDNOM ROKU ZAVRŠIO S PRIJAVAMA
Još malo je ostalo do početka jednog od naših najpoznatijih turnira, malonogometnog turnira Bjelovarski Božić. Održat će se od 20. prosinca do 7. siječnja u Dvorani europskih prvaka i to 44. put.
Prijave ekipa su završene u rekordnom vremenu i kvota od 32 ekipe, koliko ih je bilo moguće uključiti u turnir, je popunjena, rečeno je na konferenciji za novinare na kojoj su uz gradonačelnika Darija Hrebaka sudjelovali i Željko Ostrman i Dražen Kocić, predstavnici organizatora, Malonogometnog kluba Bjelovar.
Prva utakmica na turniru igrat će se 20. prosinca u 19 sati. Turnir će se igrati u osam skupina po četiri ekipe, među kojima će dvije najbolje ekipe izboriti plasman u osminu finala. Treba reći i da će se danas održati izvlačenje skupina koje će se izravno prenositi na Facebook stranici Malonogometnog kluba Bjelovar, a svi zainteresirani uskoro će moći skinuti i aplikaciju putem koje će saznavati sve informacije o turniru.
Ulaznica za utakmice grupne faze stajat će tri eura, a razigravanje četiri eura.
Nagradni fond je 11 tisuća eura. Prvo mjesto dobiva 7 tisuća, što je među najvećim nagradama u državi.
Veliku podršku svemu dao je i Grad Bjelovar koji je u tu svrhu osigurao 10 tisuća eura.








