Vijesti

Konferencija za novinare na kojoj su sudjelovali predstavnici Grada Bjelovara, na čelu s gradonačelnikom Antunom Korušecom, te bjelovarski inovatori Marijan Radanec, Darko Dakić, Ana Urbanek i Ružica Dergez koji su osvojili prestižne nagrade na međunarodnom sajmu inovacija Agro Arca 2015. u Trilju, 14. svibnja 2015., mala vijećnica Grada Bjelovara FOTO: Dubravka Dragičević www.bjelovar.hr

Bjelovarski inovatori osvojili nagrade na međunarodnom sajmu inovacija Agro Arca 2015. u Trilju

Pročitajte više