Festival ulične odbojke “Bjelovar 2015”

U nedjelju 28. lipnja 2015. godine u 10 sati na Trgu E. Kvaternika Ženski odbojkaški klub Bjelovar uz potporu Grada Bjelovara organizirali su 1. Festival ulične odbojke “Bjelovar 2015” koji je otvorila zamjenica gradonačelnika Grada Bjelovara za društvene djelatnosti Lidija Novosel, prof.
Na turniru su sudjelovale djevojčice iz klubova Bjelovara, Čazme i Daruvara, te na najljepši mogući način promovirali odbojku.

Tekst i foto:

Dubravka Dragičević[nggallery id=693]

Podijeli objavu!
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji. Više informacija potražite na stranici:

Pravila privatnosti.