GRAD BJELOVAR DOBIO VIŠE OD 100 TISUĆA EURA ZA DJEČJA IGRALIŠTA

Ministar demografije i useljeništva Ivan Šipić u Bjelovaru je uručio ugovore o dodjeli bespovratnog novca gradovima i općinama u sklopu javnih poziva za poboljšanje uvjeta u dječjim vrtićima te uređenje i opremanje dječjih igrališta.

Grad Bjelovar jedan je među jedinicama lokalne samouprave, koji je uspio osigurati više od 100 tisuća eura za obnovu i modernizaciju dječjih igrališta u Ulici Andrije Mohorovičića i Ulici Alojzija Stepinca. Među odabranim projektima je i onaj koji se odnosi na Ciciban, privatni vrtić iz Bjelovara, što potvrđuje da se kontinuirano ulaže u sadržaje namijenjene najmlađima, rekao je tom prilikom zamjenik gradonačelnika Igor Brajdić koji je i potpisao te preuzeo ugovore.

Demografija je jedno od najvažnijih pitanja, a upravo su ovakvi projekti konkretan doprinos stvaranju boljih uvjeta za život mladih obitelji, kaže zamjenik Brajdić.

Podijeli objavu!