Vijesti

Povodom odlaska dugogodišnjeg zapovjednika Javne vatrogasne postrojbe Grada Bjelovara Milana Fučkora u mirovinu, gradonačelnik Grada Bjelovara Antun Korušec, sa zamjenicama Lidijom Novosel i Jasnom Višnjević i pročelnikom Milanom Matekovićem, zahvalio mu se na predanom radu i zaželio puno zdravlja i veselja i sve najbolje u umirovljeničkim danima, 14. listopada 2015., ured gradonačelnika FOTO: Dubravka Dragičević www.bjelovar.hr

Dugogodišnji zapovjednik Javne vatrogasne postrojbe Grada Bjelovara Milan Fučkor otišao u zasluženu mirovinu

Pročitajte više