Tony Cetinski i Mia Negovetić - 13. Božićni Gala Koncert 2015. u Bjelovaru, 22. prosinca 2015., školsko-sportska dvorana FOTO: Branka Sobodić (Bjelovar Info)

Odličan 13. Božićni Gala Koncert 2015. u Bjelovaru

Pod pokroviteljstvom Grada Bjelovara u utorak je, 22. prosinca 2015. godine održan, odličan, trinaesti po redu Božićni Gala Koncert u Bjelovaru. Koncert sve ove godine organizira Jazz Club Bjelovar u suradnji s Turističkom zajednicom Bilogora – Bjelovar.

U prepunoj školsko-sportskoj rukometnoj dvorani nastupili su: Tony Cetinski, Nina Kraljić, Tedi Spalato, Robert Mareković, Mia Negovetić, Sven Pocrnić, Tomčić & Husar Ansambl, Vokalni ansambl Brevis i Revijski orkestar Božićnog Gala Koncerta pod ravnanjem maestra Alana Bjelinskog.

Ovogodišnji Božićni Gala Koncert snimala je Hrvatska radiotelevizija. Snimka će biti prikazana na Božić u 19 sati na drugom programu HRT-a.

Ljiljana Balažin

FOTO: Branka Sobodić

[nggallery id=749]

Podijeli objavu!