Druženje sadašnjih i prijašnjih čelnika Grada Bjelovara u povodu Dana Grada Bjelovara i Dana Bjelovarskih branitelja 2014.
Povodom 29. rujna, Dana Grada Bjelovara i Dana bjelovarskih branitelja organiziraju se mnoga događanja.
U toj prigodi, već tradicionalno, upriliči se i druženje sadašnjih čelnika sa prijašnjim čelnicima Grada Bjelovara. Taku su se u četvrtak, 25. rujna 2014. godine podružili gradonačelnik Antun Korušec i zamjenice gradonačelnika Lidija Novosel i Jasna Višnjević te pročelnici Upravnih odjela sa bivšim gradonačelnicima Josipom Hegedom i Đurđom Adlešič, prijašnjim predsjednicima Gradskih vijeća Josipom Beloševićem, Ivanom Šepovalom, Željkom Maletićem, prijašnjim zamjenicima gradonačelnika Katicom Kratzl, Stjepanom Grulom, Zlatom Barilom, Stjepanom Člekovićem, Đurđicom Ištef Benšić te počasnim građanima Stjepanom Budinskim i Vladimirom Strugarom.
Ljiljana Balažin
FOTO: Dubravka Dragičević
[nggallery id=580]