Tradicionalno kićenje bora u Bjelovaru 2015. FOTO: Dubravka Dragičević www.bjelovar.hr

Tradicionalno kićenje bora u Bjelovaru 2015.

Gradonačelnik Grada Bjelovara Antun Korušec, predsjednica Gradskog vijeća Vanja Posavac, zamjenice gradonačelnika Lidija Novosel i Jasna Višnjević u petak su, 18. prosinca 2015. godine s djecom iz bjelovarskih dječjih vrtića i nižih razreda osnovnih škola te članovima Kluba «Bilogora» okitili bor kod Gradskog muzeja.

Zajedničko kićenje bora bjelovarska je lijepa tradicija. Djeca i članovi Kluba Bilogora su i ove godine okititi bor nakitom koji su sami izradili, a predstavnici Grada djecu su počastili slatkišima.

Na veselje i malih i velikih, stigli su i Moto Mrazovi s vrećama slatkiša za sve!

Ljiljana Balažin

FOTO: Dubravka Dragičević

[nggallery id=747]

Podijeli objavu!