Čestitka gradonačelnika Grada Bjelovara za prvi dan škole
Gradonačelnik Grada Bjelovara Antun Korušec uputio je čestitke i dobre želje povodom početka nove školske 2015./2016. godine.
U svoje ime i u ime svojih suradnika on je svim učenicima, a posebno prvašićima, zaželio uspješno školovanje i dobro zdravlje, da veselo i zadovoljno provedu svoje vrijeme u školi.
Nastavnicima i profesorima, ravnateljima te roditeljima je zaželio puno uspjeha, puno strpljenja i dobre volje u odgoju i obrazovanju učenika.
Tekst i foto: Ljiljana Balažin